ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rekuperácia PRANA

Úvod RekuperáciaRekuperácia PRANA

V našej ponuke nájdete široký sortiment rekuperačných jednotiek značky PRANA využiteľné vo Vašich domovoch aj kanceláriach.

PRANA je rekuperačná jednotka

s medeným výmenníkom tepla.


!!!Vaše svieže ceny, Vaše jarné ceny!!!


Ospravedlňujeme sa, ale z dôvodu súčasnej situacie v krajine výrobcu, negarantujeme pri rekuperačných jednotkách plnenie záväzkov v zmysle Článku 9, bod 20.c, (vyššia moc).


Rekuperačná jednotka PRANA odsáva znečistený a vlhký vzduch z miestnosti a privádza čistý. Vďaka jednoduchej a efektívnej konštrukcii, teplý vzduch prechádzajúci cez medený výmenník odovzdáva svoje teplo čerstvému a studenému vzduchu zvonku. Nedochádza tu k premiešaniu prúdov a PRANA pôsobí ako stále otvorené okno bez straty tepla.

 

 

 

PRANA Vám zabezpečí súčasný prítok a odtok vzduchu. Vo vnútri systému sú 2 súčasne pracujúce ventilátory.

PRANA je Vašim efektívnym riešením v boji s pliesňou. Disponuje systémami ventilácie navrhnutými tak, aby ich použitím sa predchádzalo problémom s pliesňami a kondenzácii vody.

PRANA Vám ponúka medený výmenník tepla. Meď sa vyznačuje vynikajúcimi vlastnosťami súvisiacimi s prenosom tepla a zároveň je prírodným antiseptikom. V rekuperačnej jednotke sa vytvára prostredie, ktoré zabezpečuje dezinfekciu vzduchu (víry, baktérie a mikróby strácajú svoju životaschopnosť).

PRANA znamená hospodárnosť, dosahuje účinnosť až 93%. Účinnosť sa dosahuje vďaka výkonného medeného výmenníka.

PRANA Vám umožňuje ovládať ju pomocou diaľkového ovládača, alebo pomocou aplikácie v telefóne.
PRANA znamená jednoduchú montáž, realizuje sa do otvoru cez obvodovú stenu pomocou montážnej peny.

PRANA to je elegantný dizajn. Jej kompaktný a nadčasový kryt zapadne do akéhokoľvek interiéru.

PRANA Vám svojou funkciou mini ohrev umožňuje rozšíriť použitie jednotky aj pri teplotách -25-30 °C.


Navyše PRANA Vám vo svojej domácej sérii ponúka tichý "nočný režim" a to všetko s najlepším pomerom cena/kvalita na našom trhu.Rekuperačné jednotky PRANA Vám ponúkame v modelových radoch:


Domáca séria:
Modely sú využívané v bytoch, domoch, kancelárskych priestoroch, školských a predškolských zariadeniach. Jednotka je zateplená a je opatrená dvojitou ochranou pred čelným fúkaním. Doplnkovou funkciou jednotky je tzv. "mini ohrev". Hladina hluku sa vo vzdialenosti 3m od prístroja pohybuje v rozsahu (14/52 dB) (A).Polopriemyselná séria
Tieto modely nachádzajú svoje využitie vo verejných zariadeniach: stravovacích zariadeniach, zábavných a vzdelávacích inštitúciach, sanatóriach, kúpeľných, turistických, hotelových zariadeniach. Hladina hluku sa vo vzdialenosti 3m od prístroja pohybuje v rozsahu (15/54 dB) (A).Priemyselná séria
Táto séria je navrhnutá s cieľom zabezpečiť vetranie veľkoplošných priestorov alebo priestorov so zvláštnymi prevádzkovými podmienkami. Jednotky sa používajú v priemyselných, poľnohospodárskych objektoch, obchodných centrách, športových, kúpeľných alebo kultúrnych zariadeniach.


 

Základné informácie o jednotlivých generáciach modelov nájdete v tabuľke


 


V prípade záujmu o niektorú z ponúkaných rekuperačných jednotiek, o informácie o jeho možnom využití, technickom riešení alebo o cenovú ponuku, kontaktujte nás prosím. Pošlite nám požiadavku a vyplňte formulár. Kontaktné údaje nájdete našej stránke https://www.dmrsolutions.eu/kontakt/.

Na základe Vašich požiadaviek Vám navrhneme riešenie a vypracujeme cenovú ponuku alebo si dohodneme stretnutie.