ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Ako funguje svetlovod Sunway

Úvod SvetlovodyAko funguje svetlovod Sunway

Ako funguje svetlovod Sunway?


Svetlovod je moderné zariadenie, ktorým vnesiete do tmavých miestností denné svetlo.  Svetlovodom Sunway dokážete získať prirodzené svetlo aj do miestností bez okien, a to prakticky do ktorejkoľvek miestnosti vášho domu či kancelárie.

Svetlovod Sunway funguje na princípe zachytávania slnečného svetla cez priehľadnú kupolu umiestnenú na streche, ktoré následne prenáša do priestoru vysoko odrazivou rúrou – tubusom. Tá vedie svetlo do domu zo slnečnej, ale aj zo zamračenej oblohy. V interiéri je potom tubus svetlovodu Sunway ukončený kruhovým prípadne štvorcovým difúzorom, ktorý svetlo rovnomerne rozptýli. Systém prirodzeného osvetlenia pracuje počas celého dňa.

Pre osvetlenie vo večerných hodinách viete opäť použiť svetlovod Sunway. Stačí doň vsadiť žiarovku a v danej miestnosti nepotrebujete riešiť už ďalšie svetlá. Vieme vám poskytnúť aj riešenie s možnosťou zatemnenia svetlovodu

Svetlovody Sunway sú moderným a luxusným riešením pre vašu domácnosť, hotely, kancelárske priestory, nákupné strediská. Umožňujú vytvárať vám jedinečné interiéry a užívať si blahodarné účinky slnečného svetla aj v miestnosti bez okien.


Sunway_katalog_1