ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nehnuteľnosti - Prečo my

Úvod ÚvodNehnuteľnosti - Prečo my


Nehnuteľnosti - Prečo my

 

Disponujeme odbornými znalosťami podporenými dlhoročnou praxou v odbore stavebníctva ako aj členstvom v profesionálnych združeniach. Na rozdiel od informácii, ktoré získate od predávajúceho ponúkame Vám skutočne nezávislé stanovisko. Posúdenie je vykonávané odborníkmi s využitím modernej techniky, pričom Vám v prípade požiadavky zabezpečíme aj vykonanie potrebných revízii.

Pri obhliadke nehnuteľnosti sa zameriavame na statiku nehnuteľností, problémy spojené s vlhkosťou, technický stav výplní otvorov - okien a dverí, ich parametre, technický stav elektroinštalácie, zhodnotenie stavu povrchov stien a podláh ako aj strešných konštrukcií a podhľadov. Kontrolujeme viac než 90 hlavných kategórii týkajúcich sa stavu nehnuteľnosti. Popíšeme Vám skutkový stav, zadefinujeme poruchy a navrhneme možné riešenia.

Základným predpokladom pre kvalitnú realizáciu stavby je dôkladná projektová príprava. Jej podceňovaním sa vystavujete riziku problémov vzniknutých na stavbe. Svojim partnerom poskytujeme konzultačno - poradenské služby, pričom Vám overíme úplnosť a kvalitu projektovej dokumentácie a upozorníme Vás na možné navýšenie nákladov spojených so stavbou.

Zároveň Vám ponúkame poradenstvo pri obstarávaní pozemkov, kde Vám poskytneme rady súvisiace s ich bonitou, orientáciou a celkovou využiteľnosťou.

Poskytneme Vám potrebné rady súvisiace so zariaďovaním interiérov a exteriérov stavieb ako aj záhradných a terénnych úprav.