ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Prečo jednotku Prana

Úvod FAQ Rekuperácie PRANAPrečo jednotku Prana

Aké sú hlavné výhody rekuperačných jednotiek Prana?

- Ventilačný systém s rekuperáciou Prana je moderný produkt určený k odstráneniu negatívnych javov spojených s “nezdravým stavebným syndrómom” ako je napr. Zvýšená vlhkosť vzduchu a tvorba plesní a húb.

- Systém slúži k vytvoreniu pohodlného prostredia doma, ale aj v práci.

- Vďaka skúsenostiam získaným v priebehu času a inovačným riešeniam môžeme s istotou hovoriť o možstve výhod súvisiacich s rekuperačnými jednotkami Prana.

- Kompaktnosť systému. Systém vďaka svojmu prevedeniu umožňuje optimalizovať životný priestor. (celý pracovný modul osáva skrytý v stene, viditeľná ostáva iba ventilačná mriežka)

- Rýchlosť montáže. Montáž je možné zrealizovať do dvoch hodín.

- Medený výmenník tepla. Meď je vynikajúcim tepelným vodičom a prírodným antiseptikom, ktoré zabraňuje hromadeniu baktérii a mikróbov vo vnútri pracovného modulu. Meď nehrdzavie a časom nestráca svoje vlastnosti.

- Jednuchá prevádzka a jednoduché čistenie. Ventilačný systém s rekuperáciou Prana je možné označiť za samočistiaci. Raz ročne je potrebné vyčistiť tepelný výmenník. Táto operácia Vám zaberie maximálne minút. Nezabudnite sa ale uistiť, že ste odpojili zdroj elektrickej energie.

- Úspora elektrickej energie. Pri maximálnej rýchlosti je spotreba energie na úrovni 32-94 W/hod v závislosti od modelu.

- Podporuje prirodzené energetické zloženie vzduchu a zavádza do miestnosti “dobrý vzduch”.

- Jednoduchý a funkčný riadiaci systém. Ventilačný systém je ridený diaľkovým ovládačom alebo stmievačom (reostatický stmievač).

- Možnosť voľby tichého nočného režimu. S minimálnou úrovňou hluku a spotreby energie.

- Záruka 2 roky.