ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Pridaná hodnota svetlovodu

Úvod FAQ Svetlovody SUNWAYPridaná hodnota svetlovodu

Cena je jeden z rozhodujúcich faktorov pri kúpe väčšiny produktov. Máme však tendenciu vybrať si skôr ten výrobok, ktorý stojí menej. Voľbu prispôsobujeme našim možnostiam a finančnému rozpočtu. Avšak to, čo sa zdá byť výhodnejšie ešte neznamená, že bude aj kvalitnejšie. Pri svetlovodoch to platí dvojnásobne. Podľa, ktorých kritérií by ste sa mali naozaj rozhodovať?

K výberu svetlovodu pristupujte ako k výberu auta

Najradšej by sme si kúpili to najlepšie vyzerajúce, silné a cenovo dostupné auto. Ale vždy porovnávame viaceré značky a kladieme si dôležité otázky:

Aké motory majú autá?  

Aké sú renomé značiek?

Aké záruky a výbavu poskytujú?

 

Svetlovody majú podobne ako autá rôznych výrobcov a podobné rozmery. Líšia sa v použitých materiáloch, zárukách, kvalite a aj cene. Ich čas používania je však oproti autu výrazne dlhší. Kým auto meníme približne každých 5 rokov, od svetlovodu očakávame, že na streche vydrží 20 rokov. Preto nie je správne, ak sa zákazníci pri rozhodovaní  o type svetlovodu riadia iba cenou.

Na čo sa pýtať pri výbere svetlovodu?

„Cena vašich výrobkov nie je najnižšia. Sú tu poľské produkty aj zvučné značky, ktoré stoja menej a vedú rovnaké svetlo ako SUNWAY. Pre mňa je ale rozhodujúca cena,“ povedal mi raz jeden zákazník. Chápem, že cena zaváži najviac. Avšak pri výbere svetlovodov sa pýtajte hlavne na:

- Parametre výrobku

- Tepelné vlastnosti svetlovodu.

 

Produkty sa výrazne líšia práve v parametroch a preto aj ceny sú nižšie a vyššie. Veď aj pri kúpe auta musíme počítať s príplatkami za výbavu. Preto sa pri výbere svetlovodu spýtajte: Akú pridanú hodnotu nám produkt za danú cenu ponúkne? To vám pomôže vybrať si správny svetlovod.